Jdi na obsah Jdi na menu
 


Je čas na aktualizaci informací o mé osobě. Od dob, co vznikl tento blog, se pár věcí změnilo, ale zase ne až tak moc.

Stále se jmenuji Radka (překvapivě :-D ), ale mám jiné příjmení.Nějak se mi podařilo dokončit Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy - dvojoboru Psychologie a Speciální pedagogiky Bc. studium. (Tak vidíte, přestávka v TA nebyla tak úplně marná, že jsem nahlavu, už mám i papírově ověřeno ^_^ )

Již aktivně vystupuji s dudáckým bandem The Rebel Pipers a to jako tenorová bubenice. Učím se převážně podle videí z youtube. Byla jsem i na výuce ve Skotsku - no...do profíků máme ještě co dělat.

Jinak kromě hraní jsem se dala i na výuku, ale vyučuji jen budoucí kolegy z bandu :o) Kdo by to taky jiný chtěl dělat, že.

Bydlím již sama se svým drahým mužem. Po nějaké pauze se mi opět vrátili do péče mé fretky... :o) Nejnovějším přírůstkem je dvouilový drobeček jménem Roy, slyšící na oslovení: Ty Dobytku!

 

Něco z mých koníčků, ty také prošly velkou revizí: O bonsaie už ani nezavadím (ale chodím je očumovat pravidelně do Botanické v Troji, když mají venkovní výstavu), ale zato moje masožravky stále žijí. Nově mi ale pomřely veškeré orchidee - pomalinku se tedy rozhoduji, že místo orchidejí přesedlám na kaktusy (náročnost pěstování asi stejná jako u masožravek :D jedno se nedá ulít a druhé nemůže uschnout :D ).

Jinak ráda čtu, prakticky ale jen literaturu mého oboru. Aktuálním fanatickým zaměřením jsou díla C.G.Junga - kdybyste měl někdo na prodej Výbor z díla svazek II - ráda jej odkoupím. Jako jediný mi totiž chybí. 

 

A kde mě najdete? Jak uvádím v příslušné části na úvodní straně, tak na mnoha akcích dudácké skupiny The Rebel Pipers a jinak se pohybuji výhradně jen po Praze v centru, často chodím do Národní knihovny.

A tady je konečně slibované foto. Je z poloviny roku 2009 - nutno uznat, že od té doby jsem se příliš nezměnila (vlastně jo - mám nové brýle :D a kdybych to fotila dnes na stejném místě, pozadí by bylo žluté - vymalovali jsme)