Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nanynka

1. 7. 2009

Tak vám konečně představuji naši novou slečnu. Původní jméno je Štuclinka, u nás doma se ale vžilo oslovení Nanynka. Na jménu zde moc nesejde, protože tato mladá slečna neslyší. Narodila se 18.4.2008. Během února 2009 jsme ji nechali vykastrovat u paní Dr. Chylíkové. Stehy jsme vyndavaly doma společně s mámou.

S Kukulínem se snášejí skvěle. Mladičká tchořička je hravá a s Kukulínem si skvěle vyřádí. Nejvíc se spolu rvou o pelíček vystřižený z přenosné tašky.

Co má ráda? Trochu ovoce, mlsky pro fretky a koťata, jinak je ale dost vybíravá. Místo Calopetu jí chutná spíše Gimpet pasta, FerreTone zezačátku nejedla, ale taky už jím nepohrdne. Díky němu jí krásně zjemnila srst a je z ní už krásný heboučký plyšáček.

Krmení: Jako Kukulín dostává Vitacraft.

Bydlí v kleci s Kukulínem, ale pelech si udělala pod troubou, kam se jinak dávají plechy. V těchto prostorách také nacházíme veškeré nakradené věci jako jsou: ovladače od elektroniky, diáře, mobilní telefony, peněženky, kapesníky ... dalo by se pokračovat do nekonečna...tahle malá straka ukradne, na co přijde.

Zbarvení: Harlekýn - i když tomuto zbarvení příliš neholduji přesto musím uznat, že právem vyhrála druhé místo v soutěži krásy juniorů v kategorii Barva jiná v roce 2008 (ještě s původní majitelkou)

a zde je její foto:

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář